Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Aktualności

Link do strony głównej Korpusu Służby Cywilnej 
 

AKTUALNOŚCI

2.03.2022 r.

Pierwszy w regionie punkt recepcyjny dla uchodźców z Ukrainy

Informujemy, że Dom Studenta przy ul. Małopolskiej 22 w Opolu stał się punktem recepcyjnym, do którego kierowani są uchodźcy z Ukrainy. Dzięki współpracy Wojewody Opolskiego z władzami Politechniki Opolskiego, schronienie i tymczasową opiekę znaleźć może tu sto osób.

Więcej informacji na stronie Opolskiego Urzędu Wojewódzkiego

Ulotka w języku ukraińskim o punkcie recepcyjnym dla uchodźców z Ukrainy w Opolu Ulotka w języku polskim o punkcie recepcyjnym w Opolu, dla uchodźców z Ukrainy

 

18.05.2021

Komunikat w sprawie kontroli importowanych artykułów rolno-spożywczych

Z dniem 1 stycznia 2021 r. wprowadzone zostały opłaty za graniczne kontrole jakości handlowej artykułów rolno-spożywczych.

Aktualnie przedsiębiorcy są obowiązani wnieść opłaty za czynności przeprowadzane w ramach granicznej kontroli jakości handlowej artykułów rolno-spożywczych niezależnie od wyniku tej kontroli (art. 39 ust. 1 pkt 1 ustawy o jakości handlowej artykułów rolno-spożywczych zwanej ustawą o jhars).

Więcej pod tym linkiem.

 

23.04.2021

Infografika przedstawiająca 3 ikonki związane z załatwianiem w urzędzie skarbowym spraw związanych z rozliczaniem PIT. Ikonki w kolorze czerwonym, napisy i grafiki białe. Kliknięcie przenosi na stronę Izby Administracji Skarbowej w Opolu

 

11.03.2021

Główny Inspektorat Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych uruchamia nową usługę dla osób i instytucji, które zidentyfikują naruszenie lub podejrzewają naruszenie przepisów z zakresu systemu chronionych nazw pochodzenia (ChNP), chronionych oznaczeń geograficznych (ChOG) i gwarantowanych tradycyjnych specjalności (GTS). Usługą tą jest skrzynka e-mail:

Poniżej link do pełnej informacji:
Usługa zgłaszania naruszenia przepisów z zakresu systemu chronionych nazw pochodzenia (ChNP), chronionych oznaczeń geograficznych (ChOG) i gwarantowanych tradycyjnych specjalności (GTS).

 

12.03.2020

dot. uruchomienia całodobowego dyżuru telefonicznego

Na polecenie Wojewody Opolskiego, w związku z zaistniałą sytuacją wystąpienia na terenie województwa opolskiego koronawirusa SARS-CoV-2,
Wojewódzki Inspektorat Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych w Opolu uruchamia całodobowy dyżur telefoniczny.

W godzinach pracy Urzędu tj. od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.30 do 15.30 można telefonować pod numer 77 4543118.
W pozostałym czasie tel.: 790790722, lub 691229914, 
 

 

 

Wersja XML